O nas

KryptoKurs.pl to najszybszy i zarazem najłatwiejszy sposób na sprawdzenie kursu Bitcoina oraz wielu innych “altcoinów”, takich jak: Ethereum, Litecoin czy Cardano. Serwis zajmuje się monitorowaniem kryptowalut 24 godziny na dobę, siedem dni w tygodniu.

“Naszym głównym celem jest szerzenie wiedzy na temat kryptowalut i technologii blockchain. Uważamy, że każdy początkujący inwestor na rynku wirtualnych walut, powinien być zaznajomiony z pojęciami go dotyczącymi. Dlatego też, na naszej stronie internetowej znajdziecie różne przydatne artykuły, które w prosty sposób wyjaśniają wszystkie najważniejsze kwestie odnośnie nie tylko samych kryptowalut, ale także sposobu ich działania (wspomniana wyżej technologia blockchain). Mamy nadzieję, że to wszystko co dla Was przygotowaliśmy, pomoże Wam w rozsądnych i zyskownych inwestycjach.”

Dlaczego KryptoKurs?

Rynkiem kryptowalut zajmujemy się od 2017 roku. Od zawsze stawialiśmy na prostotę i przejrzystość, ponieważ uważamy, że te dwie cechy są najważniejsze jeśli chodzi o wirtualne waluty oraz ich monitorowanie. Wierzymy, że dzięki temu, użytkownicy naszej strony internetowej będą mogli inwestować bez tracenia ani chwili z ich cennego czasu.